side-area-logo

WSZYSTKIE ROŚLINY W JEDNYM MIEJSCU

Punkt sprzedaży przy naszej szkółce istnieje od samego początku. Ponieważ rośliny przez nas produkowane i oferowane cieszą się coraz większym powodzeniem, został on przebudowany i dostosowany do oczekiwań klientów. Szeroki asortyment drzew, krzewów i pozostałych roślin.

Produkujemy i sprzedajemy krzewy oraz rośliny ozdobne najwyższej jakości. Fabryka roślin to doświadczenie, własna baza transportowa, duży wybór gatunków, dzięki czemu w pełni odpowiadamy za ich doskonały stan.

Rośliny oferowane przez FABRYKĘ ROŚLIN to inwestycja, która rośnie każdego dnia i zwraca się nieustannie ciesząc swym wyglądem.

PIELĘGNACJA ROŚLIN

Piękny ogród wymaga nie tylko dobrego projektu i wykonania. Należy również o niego odpowiednio dbać. Wymaga to czasu i wiedzy dotyczącej pielęgnacji ogrodu.

Dysponujemy odpowiednią wiedzą, sprzętem oraz doświadczeniem, które pozwala utrzymywać ogród i tereny zielone przez cały rok.

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Nasza grupa wykonawcza to doświadczeni praktycy posiadający obszerną wiedzę we wszystkich dziedzinach niezbędnych przy budowie ogrodu. Nasze prace wykonane są na najwyższym poziomie godnym ogrodów angielskich, w których przez lata zdobywaliśmy doświadczenie.

Ogrody to nasza pasja. Oferujemy państwu szeroki zakres usług w tym kompleksowe projektowanie, zakładanie oraz pielęgnacje ogrodów przydomowych.

Osobiście uczestniczymy we wszystkich etapach powstawania ogrodu. Od rozmowy wstępnej i wizji lokalnej poprzez projekt ogrodu i jego budowę aż do pielęgnacji zieleni.

Fabryka Roślin

Odwiedź nasze sklepy!

Nasze sklepy:

  • ul. Zakopia​ńs​ka 255,​ Kraków
  • ul. Tyniecka Tyniecka 137K, Kraków
  • ul. Poziomkowa 1A, Zabierzów

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 8 – 18,
sobota: 8 – 15
niedziela: zamknięte

Kontakt:

  • Kamil 502681562
  • Patryk 507609690
  • Arkadiusz 507609577